فارسی|English
سه شنبه3 ارديبهشت 1398

بازگشت
تعاونی مصرف مهرورزان امام علی (ع) در سال 1390 به صورت غیر رسمی و با هدف اولیه تامین برخی نیاز های اقتصادی همکاران خود تشکیل گردید .این تعاونی در ادامه فعالیت خود  در راستای توسعه و نیاز به انجام کارهای زیر بنایی و توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری  در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، موفق  به  اخذ مجوزرسمی فعالیت  از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گردید که به شماره 488000به ثبت رسید.
تعاونی مهروزان
سایر اهداف تعاونی
ترویج و تحکیم  مشارکت ، همکاری و تعاون عمومی
تامین نیاز های مشترک اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی اعضاء و کمک به تحقق عدالت اجتماعی
اخذ وام قرض الحسنه و سایر تسهیلات اعتباری از منابع بانکی و دیگر موسسات مالی و اعتباری و اشخاص حقیقی و حقوقی و دیگر و تامین تنخواه لازم با انعقاد عقود اسلامی
اخذ کمک و هدایای نقدی و غیر نقدی از دولت ، اشخاص حقیقی یا حقوقی و سایر نهاد هااعضای تعاونی : کلیه همکاران موسسه خیریه امام علی (ع) با پرداخت حق عضویت مشخصی که به صورت ماهانه از حقوق آنان کسر می گردد،به عنوان اعضا شناخته می شوند .
سود سهم : مبلغی از درآمد تعاونی  که از محل معاملات حاصل می شود پس از کسر هزینه ها و استهلاکات ، به صورت سبد کالاهای ضروری به اعضا تعلق می گیرد.
ایجاد اشتغال های خرد
این تعاونی با هدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی در مناطق کمتر برخوردار تحت نظارت موسسه خیریه امام علی (ع)، بخشی از تولیدات و محصولات روستاییان را با قیمت ها ی مناسب و بالاترین کیفیت به فروش عموم می رساند.عناب، پسته ، زرشک ، زعفران ، پارچه های تمام نخ دست باف و..... از جمله تولیدات این روستاییان می باشد .
تعاونی مهرورزان

تعاونی مهرورزان