فارسی|English
جمعه2 فروردين 1398

نامه های آرزویی که به دست سامسونگ رسید

بازگشت

نامه های آرزویی که به دست سامسونگ رسید
منت دار قدومی هستیم که در بحبوحه تمامی دغدغه ها ومشکلات به دعوت موسسه امام علی(ع) لبیک گفت وپلی شد تالبخند رابه کودکان محروم هدیه کند.
سامسونگ در اولین قدم همکاری باموسسه امام علی(ع) در اقدامی خیرخواهانه وصادقانه درپاسخ به نامه های آرزوی کودکان محروم روستای چاه عباس 30دستگاه تلویزیون برایشان ارسال کرد.
روستای چاه عباس در 230کیلومتری استان خراسان جنوبی و نزدیکی مرز افغانستان با شرایط اقلیمی گرم و خشک  واقع شده ، اهالی این روستای محروم که مرزبانان کشور عزیزمان هستند چندی پیش، نامه های آرزوی کودکان خود را به امید بخشش نیکوکارانه خیرین و به واسطه مسولین ستاد توان افزایی  موسسه خیریه امام علی (ع) روانه  تهران کردند.
شرکت سامسونگ پس از دریافت نامه های  صادقانه این عزیزان معصوم دست به کار شدند و تعدادی تلویزیون 40 اینچ را در پاسخ به این آرزوها با کاروانی از عشق و محبت روانه  دیار ی کردند تا نگاه کویر چشم انتظار نماند .
مدیر روابط عمومی موسسه خیریه امام علی در مصاحبه با خبر نگار ، خبر گزاری شبستان چنین عنوان کردند : همراهی هنرمندان و خیرین و فعالان اقتصادی باعث شده است تا جان تازه ای در کالبد مناطق محروم دمیده شود .چندی پیش اقدام خیر خواهانه شرکت اول مارکت با اهدای 1250بسته لوازم التحریر کامل مهر ماه رویایی برای مناطق محروم ساخت و هم اکنون نیز سامسونگ پا در رویای  کودکان نهاد و آرزوهای آنان را به حقیقت بدل کرد که هیچ گاه از ذهن کودکان فراموش نخواهد شد .
خانم علیشاه به نقل از آقای مرتضی بلوکی روزنامه نگار و مدیر روابط عمومی ایلنا چنین عنوان کردند : پس از آشنایی با کمپین پل آرزو و دریافت نامه های صادقانه کودکان چاه عباس ترغیب شدم تا پلی باشم که به واسطه آن شرکت سامسونگ رویای کودکان را محقق نماید .آقای بلوکی اقدام سامسونگ را تنها هدفی خیر خواهانه به نفع کودکان محروم عنوان و اشاره کردند نیت تبلیغاتی در میان نبوده و تمامی تقریر ها در رسانه های خبری به صورت خود جوش از سوی خبر گزاری ها و موسسه امام علی و مردم شریف استان خراسان جنوبی صورت گرفته است که ایشان از این بابت از مردم و مطبوعات تشکر و قدردانی نمودند .
 روابط عمومی موسسه خیریه امام علی (ع) ضمن تشکر از محبت ویژه و دلسوزانه شرکت سامسونگ به روستاییان تحت حمایت موسسه خیریه امام علی (ع) اظهار امیدواری نمود با تدوام این همکاری تمامی روستاییان از چنین خدماتی بهره مند شوند  .
علیشاه افزود:اقدام سامسونگ پیغامی است برای تمامی شرکت های صنعتی ،تولیدی وبازرگانی که فعالیت های اقتصادی خود را به وسیله چنین اقدامات خیرخواهانه ای متبرک کرده ومناطق محروم کشور را از یاد نبرند.
ایشان در خصوص فعالیت های موسسه خیریه امام علی (ع) در مناطق کم برخوردار استان خراسان جنوبی چنین عنوان نمودند : این موسسه از سال 88 در این استان شروع به فعالیت کرده و با معطوف نموندن اقدامات خود حول چهار محور فرهنگ سازی ، اشتغال ، سلامت و مسکن  از مهاجرت روستاییان و خالی شدن مرزهای کشور مان جلوگیری و علاوه بر این زمینه های مهاجرت معکوس را فراهم نمودند.
فاطمه علیشاه افزود : موسسه خیریه امام علی (ع) شهرری نتایج تمامی فعالیت های خود را در طرح جامع معین تدوین کرده و اکنون که از مرحله توان افزایی روستا به روستا عبور و شهرستان به شهرستان طرح خود را اجرا می کند آمادگی ارائه این طرح به مجامع دانشگاهی و همین طور ملی نمودن طرح معین را دارد.
دیدگاههای کاربران