رفع نیازهای دندانپزشکی روستاییان مناطق محروم کشور

بازگشت

رفع نیازهای دندانپزشکی روستاییان مناطق محروم کشور
پیرو نیاز سنجی صورت گرفته در خصوص نیاز مبرم اهالی روستاهای محروم استان خراسان جنوبی به دریافت خدمات دندانپزشکی و بنابر هماهنگی های صورت گرفته توسط مسولین موسسه خیریه امام علی (ع) با وزارت  بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بیرجند جهت در اختیار قراردادن کلینیک سیارو متخصصین مورد نیاز و حمایت دلسوزانه خیرین محترم به ویژه جناب آقای مهندس انصاری مدیریت شرکت توسعه تجارت خاورمیانه در جهت تهیه متریال مورد نیاز، توانستیم از اردیبهشت ماه سال 97 تا کنون در شهرستانهای فردوس ، زیرکوه ، نهبندان ، قائنات و... خدمات ویژه ای را به هم وطنان عزیزمان ارائه نماییم .
حلاوت و شیرینی این خدمت رسانی برای ما که فقط یک هماهنگ کننده بودیم و کارگزار،غیر قابل وصف است چه رسد به آنان که با دل بزرگ و ید مبسوطشان در تامین هزینه های اینچنینی برای خدمت رسانی  به محرومین سر از پای نمیشناسند.
ازجناب آقای دکتر نصیری مدیر کل خیرین وزارت بهداشت، جناب آقای دکتر پیرانی، جناب آقای دکتر جامی،وخیرین  گمنام و نوعدوست که با حمایتهای مادی و معنوی خودشان زمینه این خدمت گذاری ارزشمند را فراهم نمودند تشکرمی نماییم  وبرایشان از خداوند اجری ماندگار و توفیق حضوری پایدار را خواستاریم.
 
دیدگاههای کاربران