تحویل تبلت دانش آموزی

اهدای تبلت و گوشی هوشمند به دانش آموزان جامانده ازتحصیل‎

با شیوع بیماری کرونا  و تعطیلی مدارس و تداوم جریان آموزش در فضای مجازی بسیاری از خانواده های کم بضاعت و یا بی بضاعت از ادامه تحصیل جا ماندند که به شکرانۀ انسانهای خیرخواه و نیکوکار و در راستای کمک به استمرار آموزش، توسط خیرین موسسه خیریه امام علی(ع) چندین دستگاه تبلت به جامعه هدف با حفظ کرامت انسانی به دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار اهدا شد.

 امیدواریم خیرین گرامی کمک کنند و بتوانیم پیشرفت بیشتری در آموزش مجازی داشته باشیم تا همۀ دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار هم بتوانند از این مزایا استفاده کنند و برای پیوستن همه دانش آموزان به کلاس درس، این حمایت‌های همدلانه و خداپسندانه با حضور گرم خیرین همچنان ادامه داشته باشد.

توضیع تبلت

3 پاسخ
 1. امیرمهدی عارفی می گوید

  سلام.
  من امیرمهدی عارفی فرزندمسعود کلاس پنجم دبستان هستم.من در سه سالگی پدرم را از دست دادم.الان بخاطر شرایط بد اقتصادی نتونستم گوشی بخرم و از درس هایم عقب ماندم.اکر میشود ب من کمک کنید تا بتونم گوشی بخرم.
  ۰۹۱۳۹۴۹***
  ادرس.استان کرمان.شهرستان عنبراباد.خ دستغیب

 2. نغمه صالحی زاده می گوید

  سلام من نغمه صالحی زاده هستم کلاس نهم من پدر و مادرم وضعی ندارن بتونن برام من گوشی بخرن که بتوانم در کلاس هایم شرکت داشته باشم پارسال را با گوشی یکی از دوستانم گذروندم اگر میشود ب من کمک کنید بتوانم گوشی بخرم..

  ۰۹۳۹۵۷۵۰***
  آدرس.استان کرمان،شهر بم،روستای گنبکی

 3. سبحان صباحی می گوید

  سلام من سبحان صباحی هستم پدر و مادرم از هم جداشدن و پدرم مریضه حالی نداره مادرم گذاشته رفته از زمانی که شیر خوار بودم مادرم گذاشته رفته من پیش مادر بزرگم زندگی میکنم مادر بزرگم بی سواد وضع مالیمون اصلا خوب نیست از کلاس هام عقب افتاد گوشی ندارم تورو خدا کمک کنید

دیدگاه خود را در رابطه با این موضوع ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید